"Meistarklase CREO"

DATUMS: 15.07.2019.-19.07.2019.; DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00;  VIETA: Rīgas centrs; VECUMS: 6 - 11 gadus veciem bērniem; DALĪBAS MAKSA: 99 Eur (cenā iekļauta divreizēja ēdināšana, aktivitātes un materiālu izmaksas).

NOMETNES APRAKSTS

Nometne ar radošu darbošanos. Jaunu, interesantu mākslas tehniku apgūšana. Vieta, kur jebkurš kļūst par mākslinieku.

Bērniem ir dota pasakaina dāvana, kura pārvēršas par visu, ko viņi vēlas!

Nometnes rīti iesākas ar īpašo sasveicināšanos (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), lai ikviens nometnieks sajustu, ka mēs viņu ļoti gaidām. Turpinājumā  - rīta sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), kam seko kārtīga un veselīgi izvingrošanās jautrajā "LIdomas" fitnesā. Katru dienu aktivitātes ārpus telpāmwinksvaigā gaisā. Ļoti stipri pieturāmies pie tā, lai laikā, kad bērni atrodas ārpus telpām, izspēlē, kādu jaunu vai zināmu pagalma spēliyes. "LIdomas" nometnēs ir iespēja iegūt jaunus draugus, kas zina, varbūt pat labāko draugu! Sadarbības spēles veicina jaunu draudzību veidošanos. Tāpat nometnes laikā ir plānotas radošās nodarbībassmiley, katra diena veltīta jaunai un interesantai mākslas tehnikai kā ,piemēram, Ebru mākslas tehnika, Marķiera mākslas tehnika. Apgūstot jaunās mākslas tehnikas, nometnieki radīs mākslas darbus, kas pēc nometnes varēs rotās savas istabas sienu. heart Arī atpūtai nometnē ir atvēlēts savs laiks, taču to bērni pavada lietderīgiangellasot savu līdzpaņemto grāmatu (mūsu aizsākta tradīcija, ko ir aizguvušas arī citas nometnes). Nometnes laikā nometnieki dosies uz Latvijas Mākslas muzeju, lai vēl vairāk iedvesmotos, uzzinātu,ko jaunu.  Nometnes dienas noslēgumā vakara sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened). 

Uzmanību! Nometnes programmu, kurā ir norādītas nometnes  nodarbības un dienas rits, izsūtām, kad ir veikta apmaksa par dalību nometnē! 

Par vasaras brīvlaiku, kurā vari visu pārvērst par ko vien vēlies! Katram tādu "LIdomas" vasaras nometni kā man!heart


Atlikušas vietas nometnē: 8Pieteikšanās nometnei šeit:

Jābūt aizpildītiem visiem anketas laukumiem, lai notiktu reģistrēšanās nometnei!

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

"Meistarklase CREO" ( 2019-07-15 - 2019-07-19 )

Kopā: 99.00 EUR


Konsultējoties ar nometnes dalībnieka vecāku, saņemot atļauju.

Kategoriski iebilstu.

Nekonsultējoties ar nometnes dalībnieka vecākiem.

Cita atbilde

ZIŅAS PAR DALĪBNIEKA VECĀKIEM

PIEZĪMES

www.e-klase.lv

www.e-skola.lv

www.lidomas.lv

facebook.com

nometnes.gov.lv

saņēmu e-pastu no Lidomām

Ieteica draugi, paziņas, kolēģis

Cita atbilde