"Olafa eksperimentu laboratorija"

DATUMS:  (16.03. - 20.03.) VIETA: IMANTA, KURZEMES PROSPEKTS 158; VECUMS: 6 - 11 GADUS JAUNI BĒRNI; DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00; DALĪBAS MAKSA: 95 Eur (cenā iekļauta divreizēja ēdināšana dienā un materiāli, ekskursijas).

 

NOMETNES APRAKSTS

Nometne, kurā katru dienu nometnieki piedalīsies eksperimentu tapšanā. Eksperimenti izdosies tikai tad, ja pats nometnieks UZDRĪKSTĒSIES eksperimentēt.

Var dzīvot divējādi – pieņemot, ka brīnumi nenotiek, vai pieņemot, ka katrs notikums ir brīnums.
/A. Einšteins/

 

Nometnes rīti iesākas ar īpašo sasveicināšanos (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), lai ikviens nometnieks sajustu, ka mēs viņu ļoti gaidām. Turpinājumā  - rīta sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), kam seko kārtīga un veselīgi izvingrošanās jautrajā "LIdomas" fitnesā. Katru dienu aktivitātes ārpus telpāmwinksvaigā gaisā. Ļoti stipri pieturāmies pie tā, lai laikā, kad bērni atrodas ārpus telpām, izspēlē, kādu jaunu vai zināmu pagalma spēliyes. "LIdomas" nometnēs ir iespēja iegūt jaunus draugus, kas zina, varbūt pat labāko draugu! Sadarbības spēles veicina jaunu draudzību veidošanos. Tāpat nometnes laikā ir plānotas radošās nodarbībassmiley,izgatavojot sev "Olafa eksperimentu recepšu grāmatu", kurā būs apraksti par to, kā paveikt eksperimentus, ko veidosim nometnē. Arī atpūtai nometnē ir atvēlēts savs laiks, taču to bērni pavada lietderīgiangellasot savu līdzpaņemto grāmatu (mūsu aizsākta tradīcija, ko ir aizguvušas arī citas nometnes). Nometnes laikā nometnieki katru dienu paši ar savām darba rokām veidos eksperimentus.   Nometnes dienas noslēgumā vakara sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened). Nometnes noslēguma dienu pavadīsim jautrā un interesantā veidā, skatoties eksperimentu šovu.

Uzmanību! Nometnes programmu, kurā ir norādītas nometnes  nodarbības un dienas rits, izsūtām, kad ir veikta apmaksa par dalību nometnē!

 

Par eksperimentiem bagātu pavasari! Katram tādu "LIdomas"  nometni kā man!heart


Atlikušas vietas nometnē: 24Pieteikšanās nometnei šeit:

Jābūt aizpildītiem visiem anketas laukumiem, lai notiktu reģistrēšanās nometnei!

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

"Olafa eksperimentu laboratorija" ( 2020-03-16 - 2020-03-20 )

Kopā: 95.00 EUR


Konsultējoties ar nometnes dalībnieka vecāku, saņemot atļauju.

Kategoriski iebilstu.

Nekonsultējoties ar nometnes dalībnieka vecākiem.

Cita atbilde

ZIŅAS PAR DALĪBNIEKA VECĀKIEM

PIEZĪMES

www.e-klase.lv

www.e-skola.lv

www.lidomas.lv

facebook.com

nometnes.gov.lv

saņēmu e-pastu no Lidomām

Ieteica draugi, paziņas, kolēģis

Cita atbilde