Radošais ceļojums Madagaskarā

mailDATUMS: 19.08.2019.-23.08.2019.; mailDARBA LAIKS: 8:30 - 18:00; mailVIETA: Rīgas Imantas vidusskola, Kurzemes prospektā 158, Rīgā; mailVECUMS: 6 - 11 gadus veciem bērniem; mailDALĪBAS MAKSA: 99 Eur (cenā iekļauta divreizēja ēdināšana, ekskursijas un materiālu izmaksas).

Nometnes apraksts

Nometne, kurā katru dienu iepazīsim multfilmu varoņus un darbosimies radošajās darbnīcās! Noslēguma dienu pavadīsim ZOO orientējoties. 

Darbs pagaidīs, kamēr tu parādīsi bērnam varavīksni, bet varavīksne negaidīs, kamēr tu padarīsi savu darbu.
/P.Klaforda/

Nometnes rīti iesākas ar īpašo sasveicināšanos (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), lai ikviens nometnieks sajustu, ka mēs viņu ļoti gaidām. Turpinājumā  - rīta sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), kam seko kārtīga un veselīgi izvingrošanās jautrajā "LIdomas" fitnesā. Katru dienu aktivitātes ārpus telpāmwink, svaigā gaisā. Ļoti stipri pieturāmies pie tā, lai laikā, kad bērni atrodas ārpus telpām, izspēlē, kādu jaunu vai zināmu pagalma spēliyes. "LIdomas" nometnēs ir iespēja iegūt jaunus draugus, kas zina, varbūt pat labāko draugu! Sadarbības spēles veicina jaunu draudzību veidošanos. Tāpat nometnes laikā ir plānotas radošās nodarbībassmiley. Nometnieki daudz laika pavadīs svaigā gaisā spēlējot Madagaskaras spēles. Arī atpūtai nometnē ir atvēlēts savs laiks, taču to bērni pavada lietderīgiangel, lasot savu līdzpaņemto grāmatu (mūsu aizsākta tradīcija, ko ir aizguvušas arī citas nometnes). Nometnes laikā nometnieki dosies uz ZOO, lai orientētos. Nometnes dienas noslēgumā vakara sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened). Nometnes noslēguma dienu pavadīsim jautrā un interesantā MINIONU ballītē.

Uzmanību! Nometnes programmu, kurā ir norādītas nometnes  nodarbības un dienas rits, izsūtām, kad ir veikta apmaksa par dalību nometnē!

Par darbīgu un radošu vasaras brīvlaika noslēgumu! Katram tādu "LIdomas" vasaras nometni kā man!heart

 


Atlikušas vietas nometnē: 15Pieteikšanās nometnei šeit:

Jābūt aizpildītiem visiem anketas laukumiem, lai notiktu reģistrēšanās nometnei!

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

Radošais ceļojums Madagaskarā ( 2019-08-19 - 2019-08-23 )

Kopā: 99.00 EUR


Konsultējoties ar nometnes dalībnieka vecāku, saņemot atļauju.

Kategoriski iebilstu.

Nekonsultējoties ar nometnes dalībnieka vecākiem.

Cita atbilde

ZIŅAS PAR DALĪBNIEKA VECĀKIEM

PIEZĪMES

www.e-klase.lv

www.e-skola.lv

www.lidomas.lv

facebook.com

nometnes.gov.lv

saņēmu e-pastu no Lidomām

Ieteica draugi, paziņas, kolēģis

Cita atbilde