"Smurfi IEDVESMO 3"

ATBRĪVOJUSIES 1 BRĪVA VIETA!

DATUMS: 11.03.2019.-15.03.2019.; 

DARBA LAIKS: 8:30 - 18:00; 

VIETA: Rīgas Valda Zālīša sākumskola, O. Kalpaka bulvāris 8, Rīgā; 

VECUMS: 1. - 4. klasei; 

DALĪBAS MAKSA: 95 Eur (cenā iekļauta divreizēja ēdināšana, ekskursijas un materiālu izmaksas).

Nometnes apraksts

Mēs vēlamies iedvesmot bērnus noticēt saviem sapņiem, jo NEVIENS SAPNIS NEVAR BŪT PAR LIELU, JA TAM ĻOTI, ĻOTI TICI

Nometnes īpašie viesi:  smileyLatvijas Valsts policija (dosimies izpētīt, kā ikdienā strādā policisti); smileyLeļļu teātris (dosimies uz Leļļu teātri, lai uzzinātu, kā strādā aktieri, kas un kā šuj lelles, kā tiek iestudētas izrādes); smileyTGS Baltic advokātu birojs (dosimies uz advokātu biroju, lai piedalītos īstā tiesas sēdes izspēlē); smileyMūkusalas TavaTipogrāfija (dosimies aplūkot, ko dara tipogrāfija, kāda ir tās ikdiena, iespējams uzzināsim ko vairāk par žurnālu “Ilustrētā Junioriem”; smileyE. Gulbja laboratorija (dosimies uz laboratoriju,lai redzētu ar ko nodarbojos tur strādājošie speciālisti); smileyKinologi (Dosimies ciemos pie muitas kinologiem, lai redzētu viņu darba specifiku).

NOMETNES NOSLĒGUMA DIENĀ dienā pie mums viesosies mūziķi no Latvijā labi zināmas poproka grupas, kuras sauklis ir Raiņa citāts “Pastāvēs, kas mainīsies!”. Uzmini nu, kas tie par mūziķiem? Ja, ļoti vēlies zināt, uzraksti mums, mēs pačukstēsim! Protams, kā nu jubileja bez tortes, rotaļām un ballītes? VISS BŪS, arī fotogrāfs, kas to visu iemūžinās skaistās fotogrāfijās!  

Nometnes rīti iesākas ar rīta apli (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), kam seko kārtīga un veselīgi izvingrošanās jautrajā "LIdomas" fitnesā. Katru dienu aktivitātes ārpus telpāmwinksvaigā gaisā. Ļoti stipri pieturāmies pie tā, lai laikā, kad bērni atrodas ārpus telpām, izspēlē, kādu jaunu vai zināmu pagalma spēliyes. Tāpat nometnes laikā ir plānotas radošās nodarbībasmiley, Kendamas izgatavošana. Kendamas sacensības (protams, ar tām, kuri paši izgatavos).  Arī atpūtai nometnē ir atvēlēts savs laiks, taču to bērni pavada lietderīgiangellasot savu līdzpaņemto grāmatu (mūsu aizsākta tradīcija, ko ir aizguvušas arī citas nometnes).  Nometnes dienas noslēgumā vakara aplis (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened)

Uzmanību! Nometnes programmu, kurā ir norādītas nometnes  nodarbības un dienas rits, izsūtām, kad ir veikta apmaksa par dalību nometnē!  

"LIdomas" par aktīvu, zinātkāru un laimīgu bērnu!

Uz tikšanos MŪSU nometnēs!heartPieteikšanās nometnei šeit:

Jābūt aizpildītiem visiem anketas laukumiem, lai notiktu reģistrēšanās nometnei!

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

"Smurfi IEDVESMO 3" ( 2019-03-11 - 2019-03-15 )

Kopā: 95.00 EUR


Konsultējoties ar nometnes dalībnieka vecāku, saņemot atļauju.

Kategoriski iebilstu.

Nekonsultējoties ar nometnes dalībnieka vecākiem.

Cita atbilde

ZIŅAS PAR DALĪBNIEKA VECĀKIEM

PIEZĪMES

www.e-klase.lv

www.e-skola.lv

www.lidomas.lv

facebook.com

nometnes.gov.lv

saņēmu e-pastu no Lidomām

Ieteica draugi, paziņas, kolēģis

Cita atbilde