Sida vasaras brīvlaiks

NOMETNI LĪDZFINANSĒ MĀRUPES NOVADA DOME!

DATUMS: 3.06.2019.-14.06.2019.; 

DARBA LAIKS: 8:30 - 17:30; 

VIETA: Viskalnu ielā 7, Tīraine, Mārupes novads (Mārupes pamatskolā);

VECUMS: 6 - 11 gadus veciem bērniem; 

DALĪBAS MAKSA: 195 Eur (Cena norādīta ar līdzfiansējumu, cenā iekļauta divreizēja ēdināšana, ekskursijas un materiālu izmaksas). 

Nometnes apraksts

Vasaras nometnē ,,SIDA VASARAS BRĪVLAIKS’’, katra diena ir izplānota interesanta un izzinoša. Vēlamies bērniem rast iespēju uzzināt par to, cik daudzveidīga ir profesiju pasaule. Veicināt patriotisko audzināšanu, iepazīstot Latvijas vēsturi no dažādiem aspektiem.. Esam ieplānojuši sportiskas aktivitātes, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu. Aktivitātes nometnē pilnveido nometnes dalībnieku sadarbības prasmes, kā arī sociālās iemaņas.

Nekad nesaki: "Es izdarīju nepareizi!". Labāk saki: "Re, cik interesanti sanāca!" /Ledus laikmets/

Nometnes rīti iesākas ar īpašo sasveicināšanos (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), lai ikviens nometnieks sajustu, ka mēs viņu ļoti gaidām. Turpinājumā  - rīta sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened), kam seko kārtīga un veselīgi izvingrošanās jautrajā "LIdomas" fitnesā. Katru dienu aktivitātes ārpus telpāmwinksvaigā gaisā. Ļoti stipri pieturāmies pie tā, lai laikā, kad bērni atrodas ārpus telpām, izspēlē, kādu jaunu vai zināmu pagalma spēliyes. "LIdomas" nometnēs ir iespēja iegūt jaunus draugus, kas zina, varbūt pat labāko draugu! Sadarbības spēles veicina jaunu draudzību veidošanos.  Arī atpūtai nometnē ir atvēlēts savs laiks, taču to bērni pavada lietderīgiangellasot savu līdzpaņemto grāmatu (mūsu aizsākta tradīcija, ko ir aizguvušas arī citas nometnes). Nometnes laikā visas jauniegūtās zināšanas nometnieki noglabās savā grāmatā "Vasaras brīvlaiks ar SIDU". Dosimies ekskursijā uz:

TĪRAINES STAĻIEM, LATVIJAS DZELZCEĻA MUZEJU, RĪGAS STRADIŅU UNVERSITĀTI, BRĪVĪBAS PIEMINEKLI, LATVIJAS NACIONĀLĀ BIBLIOTĒKA, PAULA STARDIŅA MEDICĪNAS VĒSTURES MUZEJS, POLICIJU, E.GULBJA LABORATORIJU, UGUNSDZĒSĒJU MUZEJU, TIESU NAMU.

Nometnes dienas noslēgumā vakara sapulce (nemainīga tradīcija visās "LIdomas" nometnēsenlightened). Nometnes noslēgums piedaloties TIESAS SĒDĒ.

Uzmanību! Nometnes programmu, kurā ir norādītas nometnes  nodarbības un dienas rits, izsūtām, kad ir veikta apmaksa par dalību nometnē! 

Par interesantu, izzinošu un aizraujošu vasaras brīvlaika sākumu! Katram tādu vasaras "LIdomas" nometni kā MAN!

NOMETNEI VAR PIETEIKTIES TIKAI UZ PILNU LAIKU -  DIVĀM NEDĒĻĀM!


Atlikušas vietas nometnē: 3Pieteikšanās nometnei šeit:

Jābūt aizpildītiem visiem anketas laukumiem, lai notiktu reģistrēšanās nometnei!

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

Sida vasaras brīvlaiks ( 2019-06-03 - 2019-06-14 )

Kopā: 195.00 EUR


Konsultējoties ar nometnes dalībnieka vecāku, saņemot atļauju.

Kategoriski iebilstu.

Nekonsultējoties ar nometnes dalībnieka vecākiem.

Cita atbilde

ZIŅAS PAR DALĪBNIEKA VECĀKIEM

PIEZĪMES

www.e-klase.lv

www.e-skola.lv

www.lidomas.lv

facebook.com

nometnes.gov.lv

saņēmu e-pastu no Lidomām

Ieteica draugi, paziņas, kolēģis

Cita atbilde